editor@webeditoryal.com

2017 İlkbahar Yaz Sezonu Gelinlik Modelleri

vintage gelinlikler

En Gözde Gelinlik Modelleri

Günümüzde düzenlenen düğün törenlerinde davetlilerin ilk dikkatini çeken şeylerin başında gelinlik gelmektedir. Binlerce farklı tasarım gelinlik arasından boyunuza, kilonuza ve vücut ölçülerinize göre en uygun gelinlik modelleri bulmak oldukça zordur. Evlenecek gelin adayları gelinlik seçerken çok fazla özen gösterirler. Kendi tarzınıza ve zevkinize göre gösterişli ya da sade gelinlik modelleri tercih edebilirsiniz. Gösterişi seven ve cazibenizle herkesin dikkatini çekmek isteyen bayanlar klasik tarzların dışında kabarık, taşlı, dantel, vintage ya da kısa gelinlikler seçebilirler.

Her yıl olduğu gibi 2017 yılında da dantel işlemeciliği gelinliklerin vazgeçilmez özellikleri arasında yer alıyor. Duvak, göğüs bölgesi ya da etek uçlarına işlenen danteller sizlerin prenses gibi görünmesini sağlayacak. Hem daha romantik görünmenizi hem de rahat hareket edebilmenizi sağlayan gelinlik modelleri tasarlanırken ipek ve saten kumaşlar kullanılmaktadır. Özellikle bahar ve yaz düğünlerinde giyilebilecek ‘soft’ bir kumaşa sahip olan gelinlikler hem hafifliği hem de uçuşan tülleri ile dikkat çekmektedir.

Straplez ve Dantel Gelinlikler

Omuzlarınızın güzelliğini yansıtan straplez gelinlikler ilk defa Midde Laton’un giymesi ile popüler hale gelmiştir. Sadece parlak beyaz değil aynı zamanda kırık beyaz ve krem tonlarında da tasarlanan straplez kesim gelinliklerde kabarık, dar veya denizkızı modelleri kullanılmaktadır. Gelinliklerdeki dantel işlemeciliği ile daha zarif bir görünüm kazanan bayanlar dantelli modellerde A kesim, askılı, uzun ve düşük kollu modelleri tercih etmektedir.

Vintage Gelinlikler

Günümüzün modern havası yansıtılarak tasarlanan Vintage gelinlikler 1950’li yıllardan ilham alan modellerdir. Hem göz alıcı olmak hem de sadelikten vazgeçmeyen bayanların seçtiği bu modeller bel bölgesinde belirgin hatların oluşmasını sağladığı için oldukça çekici görünmenizi sağlar.

Taşlı Gelinlikler

Uzun düz etekli, kabarık etekli, ya da bacaklarına güvenen bayanların giydikleri kısa etekli gelinlik modellerinde ışıltıyı yakalamanızı sağlayan taşlar abartısızca orantılı olarak işlenir. Kabarık gelinlikler daha zayıf ve uzun görünmek isteyenler için idealdir. Ayrıca V yaka ya da kayıkçı yaka modelleri ile farklılık sağlayabilirsiniz. Hem küçük göğüslü olan hem de daha seksi görünmek isteyen bayanlar ise V yakalı dantel ve taş işlemeli gelinlik modelleri tercih edebilirler.

Yazar: Resmiye K.

0 Comments

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2018 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?