editor@webeditoryal.com

Beta Aşamasından Profesyonelliğe: WebEditoryal Yenileniyor

 

webeditoryal online yazarlar topluluğu

WebEditoryal.info önümüzdeki günlerde yepyeni bir arayüzle ve daha profesyonel bir temayla karşınıza çıkacak. .Com alan adımızı da aldık ve bundan böyle WebEditoryal.Com olarak sizlerle birlikte olacağız. Açıldığı ilk hafta yüzlerce ziyaretçi, son bir haftada bini aşkın tıklama, 50’den fazla yazarlık başvurusu ve onlarca makale, ürün tanıtımı, ödev yazımı gerçekleştiren WebEditoryal’e gösterdiğiniz ilgi beni çok memnun etti. Bunda katkısı olan herkese çok teşekkür ederim.

Bu ilgi önümü de görmemi, bu sitenin geleceğine daha umutlu bakmamı sağladı. İtiraf etmeliyim ki beklediğimin hayli ötesinde bir geri dönüş aldım. Elbette bunlar mutluluk verici şeyler. Şimdi “demek iyi bir iş yapmışız ki, böyle karşılık buldu” diyorum.

WebEditoryal bildiğiniz gibi Beta aşamasında. Ama uzun süre böyle kalamayacağını gördüm. Bir an önce bir yenilenme ve geliştirme yapmamız gerekiyordu. Ben de bu ilginizle karşılaşınca, bunu şimdi yapmaya karar verdim. Hazır elimizdeki makalelerin %90’dan fazlası bitmişken, bunu bir fırsat bilerek sitemizin yeni yapısıyla ilgileneceğim.

Çok daha efektif, daha işlevsel ve daha fazla sonuç almaya odaklı bir yapıyla ve profesyonel bir görünümle birkaç gün içerisinde tekrar karşınıza çıkacak WebEditoryal. Ücretlendirme, yazar sistemi, makale alımlarında yeniliklere gideceğiz. Düzenli yazmak isteyen ve üretebilen yazarlardan sürekli makale ve metinler alıp, konu başlıklarını vitrinde tutarak satışa çıkaracağız. Yazı bankamızda her konuya özel, her çeşit web sitesine ve kişisel ihtiyaçlara uygun, makaleler ve metinler bulunduracağız. Böylece daha fazla satış gerçekleştirme yolunu açacağız.

Bir elmayı 10 liraya satıp sonra 10 gün beklemek yerine, bir elmayı 1 liraya ama her gün satacağız, inşallah. Bu güncellemeler esnasında yeni talep alımlarımız olmayacak ne yazık ki. Çünkü şu anda iki işi bir arada yapmaya çalışıp her ikisini de aksatmaktansa, bir an önce profesyonelleşmeye odaklanıp size daha hızlı ve olgun bir hizmet sunmak istiyorum.

Bu süreçteki anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ayrıca bugüne kadarki ve bundan sonraki ilginiz ve desteğiniz için de tekrar teşekkür ediyorum. WebEditoryal sizlerin ilgisi, desteği ve paylaşımlarıyla çok daha hızlı büyüyecektir. Buna tüm kalbimle inanıyorum. Bu yolda bizimle yürümeye devam edin, hep beraber kazanalım.

Herkese freelance yazarlık hayatında başarılar dilerim. Tekrar görüşmek üzere…

Yahya Karaoğulları

WebEditoryal Kurucusu

0 Comments

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2018 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?