editor@webeditoryal.com

Farklı Olmak ve Öne Çıkmak mı İstiyorsunuz? Online Dünyaya Buyurun

öne çıkmak ve farklı olmak

Evrenin Paralelinde Genişleyen Dünya: Online Dünya

İnternet hayatın vazgeçilmezleri arasına gireli çok oldu. Yavaş yavaş olsa da sürekli gelişen ve değişen taşlarıyla hep taze hep eski “ben buradayım” diyor ve sizi de oraya davet ediyor. Bu sayede insanlar aracılığı ile yepyeni bir dünyanın temelleri atıldı ve bunu tüm online insanlar hiç farkında olmadan başardı diyebiliriz. Online dünya denilen bu dev alan her geçen gün yüz ölçümünü genişletmekte. Bunun ilk ve en önemli sebebi olarak, çağın gerekliliği diyebiliriz.

Günümüzde aslında herkesin eşitlendiği net dünyası, kendisini tüm insanlığın, her türlü hizmetine sunmuş durumda. Sadece bu cazibesi bile sizi online dünyaya çekmeye yetecek. Komşunuz, iş arkadaşınız, en yakın dostlarınız buradayken siz de bu renkli dünyanın dalgalarına kapılacaksınız. Artık faturalarınız, biletleriniz, her türlü ihtiyacınız bu kapıdan girdiğiniz an basit işlemlerden başka bir şey olmayacak.

‘Ben De Buradayım!’ Sesinizi Nasıl Duyuracaksınız?

İnsanlar yeteneklerinin farkında olmak ve bunu geliştirmek isterler. Daha sonra ise, bu yetenekleri ile insanlar arasına karışmanın ve sıyrılmanın yollarını ararlar. Siz de öne çıkmak ve farklı olmak mı istiyorsunuz? Şimdi sizlere geleceğinizin ve karakterinizin online dünyada nasıl sıyrılacağını anlatacağım.

İlk olarak korkusuz olmalısınız. Zaten online dünya daha çok cesaretli insanların yön verdiği bir konumda. Korkmayın, bir şarkı kaydedin ve paylaşın. Çekinmeyin, bir şeyler söyleyin, yazın, paylaşın. Yalnız olmadığınızı anlamaya başladığınızda yeteneklerinize hiç tanımadığınız insanlar bile yön verecek, katkı sağlayacak. Bırakın siz uyurken, yürürken, otobüste veya metrodayken sizinle ilgili gelişmeler olsun, online dünya ile siz hiç durmayın.

Kendinize güvenin. Unutmayın ki online dünya denilen bu koca evrende muhakkak sizler için de kocaman bir alan var. Becerilerinizi keşfetmenizi sağladıktan sonra bunlara yenilerinin de eklendiğini göreceksiniz. Online dünya harikalar diyarında iken siz neden kendinizi dar bir alana sıkıştırasınız ki!

Üretin. Hayatın her alanında olduğu gibi, buraya ayak bastığınızda da her gün bir önceki günün üstüne bir şeyler ekleyin. Öğrenin. Öğrendikçe öğreneceksiniz ki, online dünyada bunun sonu yok. Canınız hiç bir şey yapmak istemiyor mu? O zaman geçin bu evrenin karşısına ve izleyin. Emin olun bu bile yetecektir sizi, siz yapmaya.

Online Dünya: Çağı Takip Edeceğiniz Tek Nokta

Zaman değişti, siz de değişmelisiniz. İnternetin sarmaladığı bu dünyadan kaçma şansınız yok. Çağımızın en geleneksel haline dönüşen sayfalar, düşünceler ve işlemler sizi bir yerden yakalayacaktır.

Çağı ellerinizde tutmak ve takipte kalmak için online dünya haricinde bir nokta artık bulunmamakta. Teknolojik ve bilimsel gelişmeler, reklamlar, müzik gösterileri, filmler, diziler ve online insanlar sizi sadece burada bekliyor. Yeryüzünün neresinde olursa olsun, size yakın her özellik tek bir tuş yardımıyla ayaklarınıza kadar gelecek.

Kendini geliştirmeye adamış her insan zamandan geri durmamak için online dünya merkezinde buluşuyor. Paylaşımın ve dünyanın merkezi haline dönüşen bu alanda kendinize muhakkak bir yer bulacaksınız. Pazar, sanat, market, moda, müzik ve çok daha fazlası her tür ve üst seviyelerde sadece bilgisayarınızın tuşları ve düşünceleriniz, ihtiyaçlarınız ile şekilleniyor.

‘Online’sanız Yaşıyorsunuz

Düşünüyorsanız varsınız, ancak sadece onlinesanız yaşıyorsunuz demektir. Bu bir akım ya da moda değil, online dünya yaşamın ta kendisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Tatiliniz için en uygun mekan, akşam yiyebileceğiniz en sağlıklı menü, günlük hayatınızı kolaylaştıracak en basit programlar, sizi siz yapacak tüm içerikler sadece burada olacak. İstediğiniz an yakınlaşacağınız, istediğiniz an uzak duracağınız bu kolaylıklar denemeye değer ve sizi hayatta tutmaya devam edecek.

Yapmanız gereken tek şey online dünyaya korkusuzca giriş yapmak. Ve sevdiğiniz, sizi siz yapan her şeyi bir de burada deneyimlemek. Size buradan ulaşan ben, kim bilir belki sizin tek bir düşünceniz ve varlığınız bana çoktan ulaşmış ve beni etkilemiştir. Bu nedenle herkese teşekkür ederim. Online’ız ve birlikte yaşıyoruz.

Yazar: Esin Kapan

etiketler: online dünya, online insanlar, öne çıkmak, farklı olmak

0 Comments

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2018 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?