editor@webeditoryal.com

İçinizde Gizli Büyük Güç: Farkındalık ve Evrenden İstediğinizi Almak

farkında olmak ve elde etmek

Sen Hazırsan, Evren Seni Bekliyor

Bugün, bir şeyleri değiştirebileceğinizi biliyor musunuz? Hem de istemediğiniz her ne varsa millerce geride bırakarak. İstediğiniz her ne varsa çoktan elde etmiş olmanın verdiği hazzı şu an yaşamaya başlamak size kendinizi nasıl hissettirirdi? Fark edin! Çünkü yolculuğumuz farkındalık ile başlıyor, başladı.

Siz fark etmeseniz de içindeki milyonlarca hücre istediklerinizi hayal ettiğiniz an olması için çoktan harekete geçti bile. Artık oluşumunu tamamlaması için ihtiyaç olan tek şey sizsiniz. Öz benliğinizin ve gücünüzün farkında olan bir SİZ…

Evren, farkındalık bilinci taşıyan herkesle aynı frekanstadır. Enerjisini öz benliğine yönelten herkes evrenden istediği her şeyi kolaylıkla elde ettiğini bilir. Çünkü farkında olmak, içinizde harekete geçmek, isteğinizle aynı enerji noktasına ulaşmak ve ona sahip olabileceğiniz gücü yaratmanız anlamına gelir. Geriye ise yalnızca sahip olduklarınızın tadını çıkarmak kalır.

Hemen Deneyimlemek için Farkında Olmanız Yeterli!

Farkındalık günlük yaşam içerisinde bir yerlere sıkışıp kalan bedenimizi eski canlılığına, gerçek kimliğine döndüren bir olgudur. Rutin telaşımızda stres, endişe, panik ve telaşlar ile bedenimizi evrende küçük bir alana sıkıştırıyoruz. Sahip olması gereken değeri veremediğimiz bedenimiz, küçücük bir kutuya tıkıştırılmış olmaktan farksız yönlendirmelerimiz ile savrulup günden güne tükeniyor.

Gün içerisinde aklınızdan geçen birçok düşüncenin yalnızca geçip gittiğine tanık oluyorsunuzdur muhakkak. İstediğiniz birçok şeyi elde etmek için daha sonraya attığınız her düşünce her zaman daha sonraya mahkum oluyor ve bir süre sonra biriken isteklerinizin gerçekleşmemesi sonucu ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Aslında evren istediklerinizi vermek için hazırdı fakat siz farkında değildiniz.

Şimdi her ne yapıyorsanız ve elinizde ‘acil’ olan ne varsa bir kenara bırakın ve dünyayı kısa bir süreliğine sessize alın. Beş dakika sonra giden bir e-posta gönderimi şu an sizin kendinize açtığınız alandan daha önemli değil! Bugüne kadar ertelediğiniz benliğinizden özür dileyin ve onunla ilgilenmek için yalnızca beş dakikanızı ayırın.

Gözlerinizi kapatın ve iç yolculuğun tadını çıkarın.

Farkındalık işte tam da bu noktada başlıyor!

Şimdi Evrenin Kataloğundan Bir Şeyler Seçin

Yalnızca bir süre kendinize zaman ayırdığınızda içinizdeki gücü hissetmeye başlayacaksınız. Bedeniniz ve zihniniz farkındalık ile bezendiğinde artık evrenin sonsuz kataloğundan bir şeyler seçebilir ve tüm inançla isteklerinizi hayatına çekebilirsiniz.

Bilinçaltı, bilinç gibi mantıkla hareket eden bir sistem değildir. O, duygular ve sık tekrar edilen ile hareket eder. Duyguların bilinçaltına hitap ediyor olması, isteklerimizi mantıklı sistemimizde istemek bir yana bilinçaltımıza kabul ettiriyor olmamız gerektiğinin önemini vurgular.

Kalpten istemek, niyet etmektir.

Niyet ise duyguları harekete geçirir ve doğrudan bir şekilde bilinçaltınızı etkiler.

İsteklerinizi elde etmiş gibi aynı hazla beyninizde sıkça canlandırın. İsteklerinizi tam bir inançla isteyin. Bilinçaltınız farkındalık ile elde etmek istediğiniz her şey için yaptığınız tüm girişimleri onaylayacak ve aynı şekilde hayatınıza yansıtacaktır.

Şimdi, olabilir veya olamaz gibi hayallerinize bir kıstas koymadan sonsuz evren kataloğundan dilediklerinizi seçin ve farkındalık ile içinizdeki gücü birleştirerek istediklerinize sahip olun.

“Kendini fark ettiğinde, bir fark yaratacak değişime keyifle eşlik edeceksin. 

Bu farkındalık için kendine izin ver.”

Yazar: Tuba Ogat

0 Comments

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2018 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?