editor@webeditoryal.com

LG’den Merakla Beklenen Telefon Tanıtımı LG G4

lg g4 teknik özellikleri

LG merakla beklenen yeni üst seviye telefonu G4’ü tanıttı. LGnin son eseri olan G4, Samsung Galaxy S6 ve HTC One M9’un ardından 2015’in amiral gemileri arasına iddialı bir giriş yaptı.

Tasarım olarak G2 ve G3’ün çok da ilerisine gitmeyen cihaz, küçük dokunuşlarla kullanıcı deneyimi odaklı kullanımını bir adım daha ileriye taşımış. Tutuş rahatlığı adına önceki modellerde kullandığı kavisli arka yapısına G Flex’deki gibi ekran kavisini de ekleyerek tutuşta neredeyse mükemmelliğe ulaşmış diyebiliriz. Diğer modellerinden farklı olarak arka kapakta kullanılan deri malzeme premium hissini artırıyor.

lg g4 nasıl bir telefon

Rakiplerinin aksine Snapdragon 808 işlemcisini kullanan telefonda, daha az güç tüketimi ve ısınma hedeflenmiş ancak performansta da bir kısıntıya gidilmemiş. Oldukça stabil çalışan telefonda yüksek performans isteyen oyunlar bile sorunsuz çalışabiliyor.

Cihaz 2K çözünürlüklü IPS ekranıyla göz dolduruyor. Yüksek çözünürlüklü ekran Quantum teknolojisiyle IPS deneyimini epey ilerletmiş. Renkleri mükemmel veren telefon eğimli ekranıyla beraber mükemmel bir deneyim sunuyor.

Cihazın en önemli özelliklerinden birisi de kamerası. F 1.8 diyaframa sahip 16 mp kamera özellikle düşük ışıkta mükemmmel bir performans veriyor. Rakiplerine göre oldukça iyi bir fiyatla piyasaya giren telefona bir fırsat vermenizi tavsiye ederim.

Yazar: Oğuzhan B.

0 Comments

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2018 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?