editor@webeditoryal.com +90 530 823 2324

Nasıl Çalışır?

webeditoryal yazı talep et

Web Editoryal’den Hizmet Almak Çok Kolay!

Menüden “Yazı Talep Et” butonuna tıklayın ve formu doldurarak istediğiniz metni tarif edin. Hepsi bu kadar! Arkanıza yaslanın; talep ettiğiniz yazı en kısa sürede size teslim edilsin.

İlk teslim sırasında varsa düzenlenmesini arzu ettiğiniz kısımları belirtip bir günlük ek süre daha verebilirsiniz. Böylece çalışmanız tam istediğiniz biçimde elinize ulaşmış olur.

İş bitiminde yazıya puan vererek, yazarınız hakkında değerlendirme de yapabilirsiniz. Böylece beğendiğiniz çalışmaları ödüllendirmiş ve aynı zamanda yazar sıralamasına objektif bir katkıda bulunmuş olursunuz.

En başarılı ve aktif yazarlar Özgün İçerik Bülteni‘nde (yazı talebi yapınca otomatik olarak kaydolacağınız ücretsiz mail bilgilendirme servisi) sizlere periyodik olarak aktarılır.

Hemen Yazı Talep Edin

(Aşağıdaki koşulları okudum ve kabul ediyorum.)

İşleyiş Koşulları:

1. Yazı talepleri Talepçinin tercihine göre standart yazarlara veya uzman yazarlara bildirilir. Yazarlar işi almaya aday olur ve taslak metinlerini göndermeye başlarlar; gönderilen metinler editörlerimiz tarafından hızla değerlendirilerek bir yazar bu metni yazmak üzere belirlenir. Yazının teslim edilmesi süresi bu andan itibaren başlar.

2. Yazının tesliminin ardından ‘düzenleme talebi’ verilebilir veya yapılan çalışma kabul edilebilir. Çalışma kabul edilmişse teslim süreci tamamlanmış olur.

3. Yazıların teslim edilme süresi Talepçi ile WebEditoryal arasında özel bir görüşmeyle belirlenebilir. Süre konusunda özel bir görüşme olmadığı durumlarda 1.000 kelimeye kadar olan her bir yazı için 3 (üç) günlük teslim süresi kabul edilmiş sayılır.

4. WebEditoryal yazıların vaktinde teslim edilmesi için gerekli önlemleri alır (yazara ücret ve eksi puan yaptırımı uygulanır) fakat yazarların işi geciktirmelerinden direk veya dolaylı olarak sorumlu değildir. Çalışmanın zamanında teslim edilmemesi durumunda Talepçi işin yeni bir yazara verilmesini isteyebilir veya çalışmayı iptal edebilir. (Bugüne dek yazılarımızın %99’u zamanında teslim edilmiştir) :)

5. Yazı talep edenlerin ödemeleri banka hesabına havale şeklinde gerçekleşir. Talep formunun doldurulmasının ardından ödeme yapılır. Ödeme bilgileri talepçiye mail ile bildirilir.

6. Ödemeler sırasında oluşacak masraf ve komisyon gibi ücretler karşı tarafa aittir; WebEditoryal’in ücretinden düşülmez.

7. WebEditoryal’de iş yapan tüm Talepçi ve Yazarlar bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.

8. WebEditoryal bu koşullarda gerektiği zaman değişiklik ve yenilikler yapabilir. Yapılan değişikliklerden mail bülteni aboneleri haberdar edilebilirler. Bülten abonesi olmayanlara özel bir bildirim yapılmaz.

WebEditoryal olarak herkese başarılı işler dileriz… :)

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2017 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?