editor@webeditoryal.com

Oyun İnceleme Yazısı: Jelly Splash – Jöle Oyunu

jelly splash jöle oyunu

Canınız mı sıkılıyor? Dizi veya film izlemekten, Youtube’da video izleyerek vakit geçirmekten bunaldınız mı? Oynadığınız oyunları başka güzel bir oyun bulamadığınız için oynamaktan sıkıldınız mı? Öyleyse size zamanınızı eğlenerek geçirmenizi sağlayacak ve bunun yanında pratik zekanızı geliştirecek bir oyun önermek istiyorum: Jelly Splash

Peki, neden diğer oyunlar yerine Jelly Splash öncelikle bunu söyleyeyim.

App Store’a veya Google Play Store’a baktığınızda bu tarz bir oyun yok. Benzerleri yok mu? Evet var; en basitinden Candy Crush var ama Candy Crush’ta bir şekerin yerini değiştirirken bu oyunda, yani Jelly Splash’de yan yana veya birbirilerinin çaprazında olan jöleleri birleştirerek verilen amaca ulaşıp bölümü geçiyorsunuz.

Jelly Splash Jöle Oyunu Özellikleri

Benim Jelly Splash’ı seviyor olma nedenim ise oyunun müzikleri, efektleri, görüntüsü ve jölelerin gerçekten sevimli olması. Böyle sevimli karakterleri olan oyunları daha ayrı seviyorum. Tabii bu benim kendi görüşüm ve sizin de bunlardan dolayı bu oyunu sevmenizi sağlayamam. Ancak eğer benim gibi içinde sevimli karakterleri bulunan oyunları sevenler varsa ve bu kişiler bu yazıyı görüp indirmeye karar verirse mutlu olurum.

Jelly Splash oyununu küçük bir çocuk bile oynayabilir. Az önce bahsettiğim sebepler –oyunun efektleri, müzikleri ve sevimli bir suratı ve surat ifadesi olan jöleleri- çocukları gerçekten oynamaya teşvik edebilir. Size yeğenlerimle yaşadığım bir şeyi anlatmak istiyorum.

En son evime geldiklerinde ders çalışmam gerekiyordu. Bu yüzden onları oyalamalıydım. Nasıl oyalarım diye düşünürken, aklıma Jelly Splash geldi. Seveceklerini tahmin edebiliyordum ve açıkçası bir yerde de kaldığım bölümü geçsinler istiyordum, çünkü yaşlarına göre oldukça zekiler.

Basitçe anlattım oyunu, ilk bölümlerden açtım ve oynamaya başladılar. Biraz zaman geçtikten sonra fark ettim ki bölümlerde aldıkları puanlar benim aldığım puanlardan daha yüksek ve bu da yetmezmiş gibi kaldığım bölüme benim o bölüme geldiğimden daha kısa bir süre içinde geldiler.

Daha sonra ise iki belki de üç can harcayarak kaldığım, günlerce uğraşıp geçemediğim bölümü geçmişlerdi. Öyle ki daha sonra abimden yeğenlerimin sevimli jöleleri ne kadar sevdiğini ve abimin telefonuna indirmek istediklerini duydum.

Demek istediğim, çocukları eğlendirirken düşündüren bir oyun Jelly Splash. Bu yüzden de zeka gelişimine bir yerde yardımcı olan bir oyun.

Sonuç olarak herkesin oynayabileceği, oynarken eğlenebileceği bir oyun Jelly Splash. Sever misiniz sevmez misiniz bilemiyorum, ama deneyene kadar siz de bilemezsiniz. Ben bir göz atın, deneyin derim. Çünkü sonrasında sevimli jölelere şans vermediğiniz için pişmanlık duyabilirsiniz; sevmezseniz de hayatınızdan beş dakika çalmış olursunuz. Şimdiden iyi eğlenceler.

Anahtar kelimeler: jelly splash, jöle oyunu

Yazar: Ayşe Cansu Davut

0 Comments

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2018 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?