ticketbis

Ticketbis.com.tr İçin Düzenli İçerik

Düzenli içerik müşterileri yazarlar için kariyer gelişimi ve düzenli gelir fırsatlarıdır.

İş No: 028 ProjeTanımı

Yurtdışı merkezli Ticketbis için düzenli içerik üretilecektir. En iyi aday metinlerinizi gönderin; bu sürekli işle hem kazanın hem kariyerinizde ilerleyin. Yazarlık portföyünüz için önemli bir referans olacak ticketbis.com.tr’ye gönderilecek hediye makaleyi siz yazın, seçilin, düzenli içeriklerini siz üretin. İşte detaylar:

Başlangıç için bir hediye metni yazılacak. En iyi aday metnin sahibi, ticketbis için düzenli içerik taleplerini karşılamaya hak kazanacak. Lütfen müşteri web sitesini inceleyin.

Hediye makale: 200 kelimelik kısa blog makalesi. Konu: Euro 2016. Yazarınız Nasıl Bir Ton Kullanmalı: Coşkulu / İkna Edici. Anlatım Nasıl Olmalı: Genel Halk

euro 2016 biletleri, euro 2016 bilet alım satımı.
Bunu ben yazarım!

İşe Aday Olun (çalışmanızı destek [at] webeditoryal [nokta] com ve y.karaogullari [at] gmail [nokta] com adreslerine gönderin)

İşleyiş koşullarını kabul ediyorum.

24 saat içerisinde gönderilen en iyi aday metin seçilerek yazarı bu iş ile görevlendirilecektir. Aday metinlerinizi en az 200, en çok 250 kelime olarak yazınız. Word belgesi formatı dışında gönderilen ve standartlara uymayan metinler kabul edilmeyecektir. Standartları öğrenmek için buradan Freelance Yazar Bülteni‘ne abone olunuz. Başarılar!

Benzer İşler

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2018 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?