editor@webeditoryal.com

Sık Sorulan Sorular

S.S.S. & Cevapları:

Özgün içeriğe her zaman ihtiyacınız vardır.

Biz size yazarsak siz zaman kazanır ve bu kazandığınız zaman ile daha fazla üretim, satış, tasarım vb. işlere odaklanırsınız. Ayrıca kaliteli içeriğimizle farkı görürsünüz, sonuç alırsınız.

Siz kendiniz de gayet iyi yazıyor olabilirsiniz sitenizde iyi içeriklere sahip olabilirsiniz; ama bu işi ya kendiniz yapıyorsunuz, ya da bunu yapması için birilerine maaş ödüyorsunuz.

Ödediğiniz aylık ücreti ve bir de bizden alacağınız harika içerikleri düşünün ve bu içeriği ne kadar ucuza mal edebileceğinizi hesaplayın. Hele ki makalelerinizi kendiniz yazıyorsanız bizim faydamızı tartışmaya bile gerek yok; çünkü zaman en önemli sermeyeniz, en kıymetli mal varlığınız. Vakit nakittir sözü boşa söylenmemiştir, öyle değil mi?

Burada sizin için en kaliteli içerikleri yazmak ve sitenize saygınlık, okuyucu, izleyici, takipçiler, müşteriler ve para kazandıracak yazarlar bekliyorlar. Hepsi bir arada ve Türkiye’nin en iyileri. Biz size böyle bir kaynak sunuyoruz. Ve bunu uygun fiyatlara yapıyoruz.

Yazdığımız yazıları alan müşteriler ortada. Referanslarımız Türkiye’nin önemli markalarından, ilk online mağazalardan, büyüğünden küçüğüne her ölçekteki firmalardan ve e-ticaret sitelerinden oluşuyor. Şimdiye kadar hiç olumsuz geri dönüş almadığımız gibi çoğu “harika içerik için teşekkürlerini” bildirdi.

Bu fiyatlarla her zaman en iyisini alırsınız.

Forumlarda, değişik sitelerde onlarca sayfada gezinerek, belki yüzlerce profile bakarak harcadığınız zamanları bir düşünün. Üstelik buna karşılık alacağınız hizmetin de en iyisi olup olamayacağını bilemezken..

O forumların deyim yerindeyse izbe köşelerinde elbette çok çok ucuza yazan (?) yazarlardan, amatörce satış yapılan, belki bir kısmı kopya içerik, büyük oranda da tekdüze ve basitçe re-write tekniği ile yazılmış yazılardan bulabilirsiniz. Bu tip yazılar çoğunlukla sizi ‘duplicate content’ cezasına maruz kalmaktan kurtaramaz. Ve bunu da muhtemelen çok geç, iş işten geçtikten sonra anlarsınız.

Web siteniz, markanız, bu kadar kaliteden ödün verebilecek bir marka mı sizin için? Elbette hayır. Üstelik biz bu yorgunluğa da, bu riske de değmeyecek kadar uygun fiyatlara yazıyorken.

Burada gecesini gündüzüne katarak size kaliteli – gerçekten kaliteli, içerikler üreten kalifiye bir yazarlar listesi varken bu riske girmeye değer mi? Neden sağda solda kim olduğu belli olmayan sözde yazarlara kendinizi teslim edesiniz? Türkiye’nin en iyileri zaten hep burada. Biz yazarlarımızı eleyerek alıyoruz. Ve şimdiye kadar gönderdiğimiz yazıların %98’i işletmeler tarafından kabul edildi. Hem de teşekkürlerle.. ;)

Yazarlarımız bize başvururlar. Form doldurur ve kendilerine sorulan ayrıntılı sorulara cevaplar verir, referans yazılarını gönderirler. WebEditoryal editörleri bunları tek tek inceler. Yazar adaylarını değerlendirir, derecelendirir. Özel bir eleme ile en profesyonel yazarlar kategorilerle belirlenir.

Amatör yazarlar, gelişim gösterecekler ve profesyoneller. İşte bu yüzden Standart Yazar ve Uzman Yazar kategorilerimiz vardır. Her talebe göre ayrı kategoriden yazarlar sürekli olarak yazı işleri alırlar.

Bu uygulamasıyla WebEditoryal sadece kariyer yapmış yazarlara bir çalışma ortamı sağlamakla kalmaz; aynı zamanda yeteneğini ortaya çıkarmak isteyen cevherlere de harika bir gelişme fırsatı sunar. Sizlere de ‘ileri seviyede’ veya ‘ekonomik’ içerik sipariş etme imkanı sağlanmış olur.

WebEditoryal ile içerik üretmeye değip değmediğini alacağınız sonuçlarla görürsünüz. Etkili bir SEO’nun kaliteli ve düzenli içerik üretmekten geçtiğini tüm uzmanlar söylüyor. Dolayısıyla en büyüğünden en küçüğüne tüm işletmeler artık düzenli olarak web içerikleri üretiyor veya satın alıyorlar.

Biz geniş ve donanımlı yazar kadromuzla her tür işletmenin ihtiyaçlarına göre içerik üreterek onların istedikleri sonuçları almasına yardımcı oluyoruz.

Sürekli ihtiyaçlarınız için tek tek alım yapmak zorunda değilsiniz. Paket alışverişi yapabilirsiniz. Ya da ihtiyaçlarınızı belirleyin ve bize söyleyin. Talep formunda notunuzu bildirin, sizinle görüşelim. Size özel düzenli içerik çalışmaları programlayabiliriz. Alım gücünüzü zorlamadan, bütçenize uygun seçenekleri sunarak ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Biz size yardımcı olmak, sonuç almanızı sağlamak istiyoruz. Önce paranızı almayı değil, size kazandırmayı hedefliyoruz. Bundan sonra siz zaten daha fazla kazanmak için her zaman bize gelmek isteyeceksiniz. Tıpkı şimdiye kadarki onlarca diğer marka gibi.. Biz de o zaman sizi ve çevrenizi de kazanacağız ki bu da bizim için memnun müşteriler ve kazanç demek…

Şimdi, vakit kaybetmeyin. Rakipleriniz kazanıyor. Siz neden zaman kazanmayasınız? Bunca işletme yazılarımızla benzersiz içeriğin tadını çıkarıyor. Siz de onlar arasında yerinizi alın.

Ertelemek kaybetmektir.

Peki ne kaybedeceksiniz – her şeyden önce zaman, ki bu en önemlisi.. sonra trafik, beğeni, paylaşım, daha fazla ilgi, müşteri ve satış.. Sizce kaybetmeye değer mi?

WebEditoryal ile daha hızlı sonuç alın; kaliteli ve özgün içerik elde edin.

Hemen içerik almak için TIKLAYIN.

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2018 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?