editor@webeditoryal.com

WebEditoryal’de Kendi Yazılarımı Nasıl Satarım – Özgün İçerik Bankası ile Makale Satışı

en iyi içerik yazarları

Merhaba arkadaşlar..

WebEditoryal destek mailleri üzerinden bize en çok gelen sorulardan bir tanesi de şu: Ben sürekli yazıyorum, bende makale çok, her gün de yazabilirim. WebEditoryal’de yazılarımı satabilir miyim? Nasıl satabilirim?

Sizlere forum forum gezmeden, freelance sitelerinde dolaşmadan daha fazla makale satışı yapabilmeniz için yardımcı olabilecek bir yöntem tasarlamak istedik. Şimdi sizlere Özgün İçerik Bankası‘ndan bahsedeceğiz.

Özgün İçerik Bankası ile Makale Satışı

Elbette dilediğiniz kadar makalenizi ya da tez, ödev, kompozisyon, özel içerik, ürün tanıtımı, kitap özeti, rehber / kılavuz ve (şehir, kitap, film vs) değerlendirme yazılarınızı WebEditoryal’de sergileyip satabilirsiniz.

Peki bu nasıl olacak?

Çok basit!

Bunun için Özgün İçerik Bankası adıyla bir vitrin planladık. Bu vitrinde metin çalışmalarınız sergilenecek (sadece konusu, başlığı ve ilk 3 cümlesi..) ve görücüye çıkacak. Beğenen ve ihtiyacı olanlar çalışmalarınızı satın alacaklar. Kimi zaman toplu halde, kimi zaman tek tek, belki tamamı aynı yazardan belki de ayrı ayrı yazarlardan; tamamen tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre..

Tabi ki şu anda WebEditoryal’imiz beta aşamasında, emekleyen bir bebek. Elbette sitenin trafiği arttıkça ve vitrinimiz popülerleştikçe ziyaretçileriniz ve çalışmalarınızın alıcıları da artmaya başlayacaktır.

Bu durumda içerik bankasında “mevduatı” çok olanın kazancı da daha fazla olacaktır. :) Yani ne kadar fazla yatırım, o kadar çok kazanç..

Size düşen dilediğiniz kadar bol içerik üretmek. Ve bunları editörlerimize aşağıdaki eposta adresleri yoluyla göndermek.

Makale Satış Süreci

Üç basit adımdan oluşur.

1. Makale veya dilediğiniz her tür özgün içeriğinizi yazın. WebEditoryal’e gönderin.

2. Editörlerimiz çalışmanızı incelesin, özgünlük testinden geçirsin ve onaylasın.

3. İşte yazılarınız Özgün İçerik Bankası’nda kategorilere ayrılmış biçimde vitrinde! Bol satışlar.. :)

Bu süreç boyunca, yani yazılarınız alıcılarını beklerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey yazılarınızın başka hiçbir mecrada asla paylaşılmamış ve paylaşılmayacak olmasıdır. Aksi takdirde bir ‘özgün’ içerikten bahsetmiş olamayız ve müşterilerinize zarar vermiş olursunuz. Aynı zamanda kendi işinizi de baltalamış olursunuz.

Böyle bir şey olacağına inanmıyoruz elbette ama tedbir olarak da kazara bu tür bir durumla karşılaşıldığında ne yazık ki bu yazının sahibinin WebEditoryal üyeliğine süresiz olarak son vermek ve tüm ödemelerini iptal etmek zorunda kalacağız.

Freelance yazar merkezi ve yazarların dayanışma platformu WebEditoryal, Google arama sonuçlarında giderek daha fazla görüntüleniyor, özgün içerik liginde hızla yükseliyor. Siz de bu camianın en iyi içerik yazarları olarak güzel ailemizin içinde yer alın. Hem bizi -sizin sitenizi- destekleyin, hem sesimizi daha yüksek çıkarmamızı sağlayarak dikkatleri kendi üzerinize çekin. WebEditoryal ailesi olarak kaliteli freelance yazarları sonuna kadar desteklemeye devam ediyor, yeni fikirlere de kapımızın açık olduğunu belirtmekten mutluluk duyuyoruz. Sevgiler..

makale gönderimi ve her tür sorularınız için eposta adreslerimiz:

destek [at] webeditoryal .com – y.karaogullari [at] gmail .com

0 Comments

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2018 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?