editor@webeditoryal.com

Yazar Merkezi

web editoryal yazar merkezi ofiste yeriniz hazır

Siz de WebEditoryal yazarları arasındaki yerinizi almak için resme tıklayın.

Merhaba Sevgili Yazarımız, WebEditoryal’e ve Yazarak Kazanma Dünyasına Hoşgeldiniz :)

 

Bundan böyle WebEditoryal’deki ilk durağınız genelde burası olacak.

Talep Panosundan yeni iş fırsatlarına bakabilir, kendinize yazılacak işler bulabilirsiniz. Bir işi almak için önce aday olmanız gerektiğini unutmayınız. Aday olmak için Talep Panosundaki formu kullanarak seçtiğiniz işler için taslak yazınızı gönderirsiniz.

[callout style=”blue” title=”Talep Panosu” centertitle=”true” align=”center” width=”250″]Yeni İş Fırsatlarına Göz Atın[/callout]

Sonra WebEditoryal talipler arasından sizi seçer ve o iş artık sizindir! Yazınızı tamamlar, teslim süresi içinde teslim edersiniz. Yazıyı talep eden kişi hemen veya gerekli görmüşse bir düzenlemenin ardından çalışmayı onaylar ve size bu çalışma için bir de puan verir.

Teslim ettiğiniz her yazı için +1 puan ve talepçinin size verdiği +1 ile +5 arasındaki puanları kazanırsınız. Burada puan demek, tecrübe, itibar ve yeni işler demektir. Yani puan demek, para demektir! :)

Yazarlar için iş teslimi, kazançlar ve ödemelerle ilgili koşulları görmek için tıklayın.

20.09.2014

Biz yazarlarımızın başarılı olmasını ve kazanmasını istiyoruz. O yüzden size her zaman sahip çıkmak, yardımcı olmak, en iyi ve en çok işleri nasıl alabileceğinizi size anlatmak istiyoruz. Bu yüzden sizin için bir dolu makale hazırladık. Sayfalar dolusu bilgi, taktikler, ipuçlarıyla dolu bir yardım hazinesi sizi bekliyor.

Tüm samimiyetimizle size bilgi ve deneyimlerimizi aktaracak, en özel taktiklerimizi sizinle paylaşacağız. Çünkü burada size sadece para kazandırmak değil, neşeli bir çalışma ortamı yakalamak ve sıcak dostluklar kurmak da istiyoruz.

30.09.2014

Evet birkaç gün içerisinde sitemiz yeni bir temaya kavuşacak. Biz de sizinle birlikte edindiğimiz tecrübelerle sitemizi, sistemimizi ve kazanç yöntemlerimizi sürekli yenilemeye geliştirmeye gayret ediyoruz.

Son hafta gelişmelerinden sonra uygulamaya koymaya karar verdiğimiz bir sistemin adı da “içerik bankası”. İçerik Bankası’nın işleyişi yalnızca abonelerimize özel olacak. Buradaki tek maksadımız samimiyet ve yazar sadakati ile aramızdaki bağları kuvvetlendirmek. İçerik Bankası’nın ne gibi bir şey olduğunu öğrenmek isteyenler sadece klavyede birkaç tuş ve bir tıklamayla mail bültenimize abone olup detaylı bilgi alabilirler.

Orada görüşmek üzere..  ;)

Sayfamız sürekli güncellenmektedir…

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2018 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?