editor@webeditoryal.com

Yazarlar: Teslim Süreci, Kazançlar ve Ödemelerle İlgili Koşullar

 

webeditoryal yazarak para kazan

* Bir ilan Talep Panosu’nda (Facebook kapalı grup, yazar bülteni) yayınlandığı andan itibaren tüm yazarlar o ilana yönelik çalışmasını editörlerimize eposta yoluyla gönderir.

* En iyisi seçilir; editörler tarafından düzenlenir ve müşteriye gönderilir. Müşteri kabul eder veya yeniden düzenleme (revize) ister.

* Düzenlemenin ardından makalesini alan müşteri dilerse aldığı işe (yazıya) puan verir. Puanlama 6 – 10 arasındadır; 6 en kötü, 10 en iyi puandır. Buna editörlerimizin de verdiği puanlar eklenerek ortalaması alınır ve yazarın kazandığı puan ortaya çıkar. [Güncellendi: Müşterilerin %99’u puanlama yapmaya gerek görmediğinden, puanlama sadece editörlerimizin değerlendirmesiyle gerçekleşmektedir.]

* Ödeme talebi için yazarın bakiyesinde en az 50 TL’lık kazanç olması gerekir. [Güncellendi: daha küçük bakiyelerde de ödeme talebinde bulunabilirsiniz.]

Örneğin bir yazar hesabında biriken ilk 50 TL’lık kazancı için ödeme talep edebileceği gibi, bunun daha da artmasını bekleyip, örneğin 90 TL’lık kazanca ulaşınca ödeme talep edebilir. Ödemesi yapılan yazarın bakiyesi sıfırlanır. Bu ödemenin ardından her 50 TL’da bir yeni ödeme talebi yapmaya hak kazanır. Ödemeler için Paypal veya banka (TR) hesabına havale yöntemi kullanılır. Ödemeler sırasında oluşabilecek masraflar alıcıya ait olacaktır.

0 Comments

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2018 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?