editor@webeditoryal.com +90 530 823 2324

Yazarlık Başvurusu

yazarlık başvurusu

Yazarlar ve Pazarlamacılar ile Çalışıyoruz

WebEditoryal yazarı olmak ister misiniz? Bizimle çalışmak isteyen yetenekli arkadaşlara her zaman kapımız açık. Aşağıdaki formu doldurarak ekibimize katılmak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yazarlar: İsterseniz tam zamanlı olarak ekibimizin bir parçası olun ve tüm yazı işlerini alın; isterseniz freelance yazar listemizde yer alarak yazı işi tekliflerine cevap verin. Yeni yazarlara kelime başına 0,02 TL ödüyoruz.

Pazarlamacılar: Web sitemizi ve hizmetlerimizi dahil olduğunuz platformlarda, bloglarınızda tanıtarak referans olduğunuz müşterilerin tüm yazı işlerinden sürekli para kazanabilirsiniz.

(Not: Yüksek başvuru hacminden dolayı tüm başvurulara cevap veremediğimizi hatırlatır, anlayışınız için teşekkür ederiz.)

Başvuru Formu

Adın Soyadın (*)

Eposta Adresin (*)

Telefonun

Varsa Blogun / Web Siten

Uzmanlık Alanın / Mesleğin (*)

Tecrüben

Yazmayı En Sevdiğin Konular(*)

En İyi Yaptıklarını Aşağıdaki Kutuya İşaretler misin ? (*)

Bize İlk Nereden Ulaştın

Biraz Kendinden Bahseder Misin

Örnek Çalışmanı Gönderebilirsin :

(*) tüm zorunlu alanlar.

Not: Başvuru formunu doldurduktan sonra 2 ila 7 gün içerisinde adresinize bir eposta gelecektir. Bu mesaj ile başvurunuzla ilgili yapmanız gerekenleri öğreneceksiniz ve ardından gelen tüm iletişimi bu yolla sağlayabileceksiniz. Fakat kimi zaman Google robotları bizden gelen epostaları spam / gereksiz klasörlerine düşürebiliyorlar. Aptal robotlar! :)

Bizden gelen epostaları ve kazanç fırsatlarını kaçırmamak için y.karaogullari [at] gmail [nokta] com adresini eposta kişiler listenize kaydetmenizi tavsiye ederiz. Böylece gelen mesajlar “gelen kutunuza” düşecektir. Sevgiler..

Önemli Bilgilendirme – formu gönderdikten sonra burayı okumanız tavsiye edilir.

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2017 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?