editor@webeditoryal.com

Yazarlık Başvurusu

yazarlık başvurusu

Yazarlar ve Müşteri Temsilcileri ile Çalışıyoruz

WebEditoryal yazarı olmak ister misiniz? Bizimle çalışmak isteyen yetenekli arkadaşlara her zaman kapımız açık. Aşağıdaki formu doldurarak ekibimize katılmak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yazarlar: İsterseniz tam zamanlı olarak ekibimizin bir parçası olun ve tüm yazı işlerini alın; isterseniz freelance yazar listemizde yer alarak yazı işi tekliflerine cevap verin. Her standart yazıdan en az 5 TL kazanma ayrıcalığı WebEditoryal’de! Devamlı yazarımız olun, kelime başına 0,02 TL kazanmaya başlayın.

Müşteri Temsilcileri: Web sitemizi ve hizmetlerimizi dahil olduğunuz platformlarda, bloglarınızda tanıtarak referans olduğunuz müşterilerin tüm yazı işlerinden sürekli para kazanabilirsiniz. Ayrıca size vereceğimiz kısa bir eğitim sonrasında sadece düzenli mail göndermek yoluyla olağan dışı gelirler elde etme imkanı da sağlıyoruz. Ayrıntılı bilgi için editor [at] webeditoryal.com üzerinden iletişime geçiniz.

Dikkat: Yazarlık Başvusu Formu’nu özenli ve tam olarak doldurmayı ihmal etmeyiniz. Örneğin “kendinizden biraz bahseder misiniz” kutucuğunu boş bırakan başvurular hiç okunmadan elenmektedir. Unutmayın, ne kadar ciddiye alırsanız o kadar ciddiye alınırsınız.

(Not: Yüksek başvuru hacminden dolayı başvurunuza cevap alma sürenizin gecikebileceğini hatırlatır, anlayışınız için teşekkür ederiz.)

Başvuru Formu

Adın Soyadın (*)

Eposta Adresin (*)

Telefonun

Varsa Blogun / Web Siten

Uzmanlık Alanın / Mesleğin (*)

Tecrüben

Yazmayı En Sevdiğin Konular(*)

En İyi Yaptıklarını Aşağıdaki Kutuya İşaretler misin ? (*)

Bize İlk Nereden Ulaştın

Biraz Kendinden Bahseder Misin

Örnek Çalışmanı Gönderebilirsin :

(*) tüm zorunlu alanlar.

Not: Başvuru formunu doldurduktan sonra takriben 15 gün içerisinde adresinize bir eposta gelecektir. Bu mesaj ile başvurunuzla ilgili yapmanız gerekenleri öğreneceksiniz ve ardından gelen tüm iletişimi bu yolla sağlayabileceksiniz. Fakat kimi zaman Google robotları bizden gelen epostaları spam / gereksiz klasörlerine düşürebiliyorlar. Aptal robotlar! :)

Bizden gelen epostaları ve kazanç fırsatlarını kaçırmamak için editor [at] webeditoryal.com ve fundae [at] gmail.com adreslerini eposta kişiler listenize kaydetmenizi tavsiye ederiz. Böylece gelen mesajlar “gelen kutunuza” düşecektir. Sevgiler..

 

HIZLI İLETİŞİM

Bize bir mesaj gönderin; en kısa sürede cevaplayacağız.

Sending

©2014 - 2018 WebEditoryal

Log in

or

Forgot your details?